Наслідки заборгованості зі сплати страхових внесків для працівника: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 72: | Рядок 72: | ||
* максимальна база для нарахування ЄСВ у 2025 році —160 000 грн.; | * максимальна база для нарахування ЄСВ у 2025 році —160 000 грн.; | ||
* максимальна сума ЄСВ у 2025 році — 35 200 грн. | * максимальна сума ЄСВ у 2025 році — 35 200 грн. | ||
'''Мінімальний розмір єдиного соціального внеску у 2025 році''' | |||
{| class="wikitable" | |||
| rowspan="3" |'''Категорія платника''' | |||
| rowspan="3" |'''Строк сплати''' | |||
| colspan="2" |'''Мінімальний страховий внесок''' | |||
|- | |||
| colspan="2" |'''З 1.01 по 31.12''' | |||
|- | |||
|'''за міс.''' | |||
|'''за кварт.''' | |||
|- | |||
|Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування незалежно від обраної групи | |||
|До 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (19 квітня, 19 липня, 19 жовтня, 19 січня) | |||
|1760 | |||
|5280 | |||
|- | |||
|Фізичні особи-підприємці, які обрали загальну систему оподаткування | |||
|До 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (19 квітня, 19 липня, 19 жовтня, 19 січня). Остаточний розрахунок за календарний рік до 1 травня наступного року | |||
|1760 | |||
|5280 | |||
|- | |||
|Особи, які провадять незалежну професійну діяльність | |||
|До 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (19 квітня, 19 липня, 19 жовтня, 19 січня). Остаточний розрахунок за календарний рік до 1 травня року, наступного за звітним | |||
|1760 | |||
|5280 | |||
|- | |||
|Члени фермерського господарства | |||
|До 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (19 квітня, 19 липня, 19 жовтня, 19 січня) | |||
|1760 | |||
|5280 | |||
|} | |||
У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску. | У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску. | ||
При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена цією частиною, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру. | При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена цією частиною, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру. | ||
