Правові засади застосування попереднього ув’язнення: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Ilin.Artem (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Ilin.Artem (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Рядок 57: Рядок 57:
|неповнолітні
|неповнолітні
|окремо від повнолітніх осіб
|окремо від повнолітніх осіб
|-
|взяті під варту співробітників кадрового складу розвідувальних органів України, працівників Державного бюро розслідувань та працівники Національного антикорупційного бюро України, Бюро економічної безпеки України
|окремо від інших осіб, які перебувають під вартою
|-
|-
|особи, яких вперше притягнуто до кримінальної відповідальності
|особи, яких вперше притягнуто до кримінальної відповідальності
Рядок 85: Рядок 82:
|окремо від інших осіб
|окремо від інших осіб
|-
|-
|особи, підозрювані або обвинувачувані у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена статтями 173-177, 200 -235, частиною п’ятою статті 255, статтями 255-1, 255-2 Кримінального кодексу України
|особи, підозрювані або обвинувачені у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена частиною п’ятою статті 255, статтями 255-1, 255-2 Кримінального кодексу України
|окремо від інших осіб, які перебувають під вартою
|-
|особи, підозрювані або обвинувачені у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 111, частинами третьою - восьмою статті 111'''<sup>-1</sup>''', статтями 111-2, 113, 114, 114-1, 114-2, 436-2 Кримінального кодексу України
|окремо від інших осіб, які перебувають під вартою
|окремо від інших осіб, які перебувають під вартою
|-
|засуджені до позбавлення волі, переданих в Україну для відбування покарання, а також підозрюваних, обвинувачених, засуджених до позбавлення волі, стосовно яких компетентним органом іноземної держави було прийнято рішення про їх видачу в Україну (екстрадицію) для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку
|як правило, окремо від інших осіб, які перебувають під вартою
|-
|-
|засуджені до довічного позбавлення волі
|засуджені до довічного позбавлення волі