Правові засади застосування попереднього ув’язнення: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 57: | Рядок 57: | ||
|неповнолітні | |неповнолітні | ||
|окремо від повнолітніх осіб | |окремо від повнолітніх осіб | ||
|- | |- | ||
|особи, яких вперше притягнуто до кримінальної відповідальності | |особи, яких вперше притягнуто до кримінальної відповідальності | ||
| Рядок 85: | Рядок 82: | ||
|окремо від інших осіб | |окремо від інших осіб | ||
|- | |- | ||
|особи, підозрювані або | |особи, підозрювані або обвинувачені у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена частиною п’ятою статті 255, статтями 255-1, 255-2 Кримінального кодексу України | ||
|окремо від інших осіб, які перебувають під вартою | |||
|- | |||
|особи, підозрювані або обвинувачені у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 111, частинами третьою - восьмою статті 111'''<sup>-1</sup>''', статтями 111-2, 113, 114, 114-1, 114-2, 436-2 Кримінального кодексу України | |||
|окремо від інших осіб, які перебувають під вартою | |окремо від інших осіб, які перебувають під вартою | ||
|- | |||
|засуджені до позбавлення волі, переданих в Україну для відбування покарання, а також підозрюваних, обвинувачених, засуджених до позбавлення волі, стосовно яких компетентним органом іноземної держави було прийнято рішення про їх видачу в Україну (екстрадицію) для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку | |||
|як правило, окремо від інших осіб, які перебувають під вартою | |||
|- | |- | ||
|засуджені до довічного позбавлення волі | |засуджені до довічного позбавлення волі | ||
