Порядок працевлаштування іноземців та осіб без громадянства: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 139: Рядок 139:
|-
|-
! Обов’язок роботодавця !! Строк виконання
! Обов’язок роботодавця !! Строк виконання
|-
|внести плату за видачу або продовження дії дозволу || протягом 10 робочих днів з дня отримання рішення про видачу або продовження дії дозволу
|-
|-
| укласти з іноземцем чи особою без громадянства трудовий договір (контракт)|| не пізніш як за 90 календарних днів з дати видачі дозволу
| укласти з іноземцем чи особою без громадянства трудовий договір (контракт)|| не пізніш як за 90 календарних днів з дати видачі дозволу