Контракт як особлива форма трудового договору: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Переглянуто, видалено з таблиці недіючу норму - посилання на ЗУ "Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон", який втратив чинність 09.07.2022
Рядок 53: Рядок 53:
| 3 || Фахівці, які залучаються до роботи в робочих групах комітетів Верховної Ради України|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/116/95-%D0%B2%D1%80 Закон України "Про комітети Верховної Ради України"]
| 3 || Фахівці, які залучаються до роботи в робочих групах комітетів Верховної Ради України|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/116/95-%D0%B2%D1%80 Закон України "Про комітети Верховної Ради України"]
|-
|-
| 4 ||  
| 4 || Керівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління місцевої державної адміністрації|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/586-14 Закон України "Про місцеві державні адміністрації"]
* Виконавчий  директор  органу    господарського    розвитку спеціальної (вільної) економічної зони
* Працівники спеціальної (вільної) економічної зони
  || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2673-12 Закон України "Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон"]
|-
|-
| 5 || Керівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління місцевої державної адміністрації|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/586-14 Закон України "Про місцеві державні адміністрації"]
| 5 || Працівники, яких приймає інвестор || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1039-14 Закон України "Про угоди про розподіл продукції"]
|-
|-
| 6 || Працівники, яких приймає інвестор || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1039-14 Закон України "Про угоди про розподіл продукції"]
| 6 ||
|-
| 7 ||
* Керівники державних та комунальних закладів культури
* Керівники державних та комунальних закладів культури
* Професійні творчі працівники (художній та артистичний персонал) державних та комунальних закладів культури
* Професійні творчі працівники (художній та артистичний персонал) державних та комунальних закладів культури
  || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2778-17 Закон України "Про культуру"]
  || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2778-17 Закон України "Про культуру"]
|-
|-
| 8 || Керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я ||
| 7 || Керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я ||
* [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2801-12 Закон України "Основи законодавства України про охорону здоров'я"]
* [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2801-12 Закон України "Основи законодавства України про охорону здоров'я"]
* [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1094-2017-%D0%BF#n9 Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я"]
* [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1094-2017-%D0%BF#n9 Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я"]
*  [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/792-2019-%D0%BF#n10 Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  № 792 "Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я"] (якою затверджено типову форму контракту)
*  [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/792-2019-%D0%BF#n10 Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  № 792 "Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я"] (якою затверджено типову форму контракту)
|-
|-
| 9 ||
| 8 ||
* Керівник підприємства
* Керівник підприємства
* Виконавчий директор виробничого кооперативу
* Виконавчий директор виробничого кооперативу
Рядок 78: Рядок 73:
|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/436-15 Господарський кодекс України]
|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/436-15 Господарський кодекс України]
|-
|-
| 10 || Працівники біржі, які працюють за наймом || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1956-12 Закон України "Про товарну біржу"]
| 9 || Працівники біржі, які працюють за наймом || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1956-12 Закон України "Про товарну біржу"]
|-
|-
| 11 || Особи, які працюють на територіях радіоактивного забруднення || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/796-12 Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"]
| 10 || Особи, які працюють на територіях радіоактивного забруднення || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/796-12 Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"]
|-
|-
| 12 || Особи, залучені  до  ліквідації  радіаційних  аварій  та  їх наслідків || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/15/98-%D0%B2%D1%80 Закон України "Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання"]
| 11 || Особи, залучені  до  ліквідації  радіаційних  аварій  та  їх наслідків || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/15/98-%D0%B2%D1%80 Закон України "Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання"]
|-
|-
| 13 || Працівники споживчих товариств, у передбачених законом випадках|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2265-12 Закон України "Про споживчу кооперацію"]
| 12 || Працівники споживчих товариств, у передбачених законом випадках|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2265-12 Закон України "Про споживчу кооперацію"]
|-
|-
| 14 || Державні службовці||  [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/889-19#Text Закон України "Про державну службу"]
| 13 || Державні службовці||  [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/889-19#Text Закон України "Про державну службу"]
|-
|-
|15
|14
|
|
* Керівники закладів освіти
* Керівники закладів освіти