Правила утримання сходових площадок і маршів: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 57: | Рядок 57: | ||
Крім того, відповідно до [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0151-14#Text Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норми обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 25 грудня 2013 року № 603], дані послуги можуть надавати робітники і виробничий персонал, який зайнятий виконанням робіт по санітарному утриманню домоволодінь ( працівники управителя будинку, ОСББ та інші). | Крім того, відповідно до [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0151-14#Text Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норми обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 25 грудня 2013 року № 603], дані послуги можуть надавати робітники і виробничий персонал, який зайнятий виконанням робіт по санітарному утриманню домоволодінь ( працівники управителя будинку, ОСББ та інші). | ||
Відповідно до Додатку № 2 до Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій (пункт 1.3), рекомендований перелік і періодичність надання послуг з прибирання у житлових будинках, гуртожитках та службових приміщеннях | |||
{| class="wikitable" | |||
|№ з/п | |||
|Назва робіт | |||
|Періодичність | |||
|- | |||
|1 | |||
|Вологе підмітання вестибюлів, сходових кліток і маршів перших трьох поверхів, місць перед завантажувальними камерами сміттєпроводів і приміщень загального призначення (дитячих кімнат, приміщень контор тощо). Прибирання дворових під'їздів, очищення металевих решіток приямка | |||
|Щодня | |||
|- | |||
|2 | |||
|Вологе підмітання сходових кліток і маршів вище третього поверху | |||
|3 рази на тиждень | |||
|- | |||
|3 | |||
|Миття вестибюлів, сходових кліток і маршів, пофарбованих панелей | |||
|2 рази на місяць | |||
|- | |||
|4 | |||
|Миття приміщень загального призначення | |||
|Щодня | |||
|- | |||
|5 | |||
|Миття вікон на сходових клітках і у вестибюлях, дверей | |||
|2 рази на рік | |||
|- | |||
|6 | |||
|Обмітання пилу, павутиння і бруду зі стін, стель, дверей, вікон, підвіконь, радіаторів, сітчастих огорож ліфтів | |||
|2 рази на місяць | |||
|- | |||
|7 | |||
|Вологе протирання підвіконь, віконних решіток, поручнів, поштових скриньок, електрощитових, сходів на горище | |||
|1 раз на місяць | |||
|} | |||
== Див. також == | == Див. також == | ||
* [[Право власності на допоміжні приміщення у багатоквартирному будинку]] | * [[Право власності на допоміжні приміщення у багатоквартирному будинку]] | ||
