Відумерлість спадщини: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
постанова Великої Палати ВС від 14 грудня 2022 року у справі № 461/12525/15-ц. |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 51: | Рядок 51: | ||
|- | |- | ||
|Визначальною обставиною під час розгляду заяви про визнання спадщини відумерлою в порядку окремого провадження є те, що під час вирішення цього питання не встановлено існування спору про право цивільне.||[https://reyestr.court.gov.ua/Review/86565734 Постанова Верховного Суду від 23.12.2019 у справі № 175/423/18] | |Визначальною обставиною під час розгляду заяви про визнання спадщини відумерлою в порядку окремого провадження є те, що під час вирішення цього питання не встановлено існування спору про право цивільне.||[https://reyestr.court.gov.ua/Review/86565734 Постанова Верховного Суду від 23.12.2019 у справі № 175/423/18] | ||
|- | |||
|Право на отримання спадкового майна в натурі виникає у спадкоємця лише якщо майно, що було визнане відумерлою спадщиною, збереглося і не було відчужене територіальною громадою. Якщо ж воно було відчужене іншій особі за договором або не збереглося, то спадкоємець має право лише на компенсацію його вартості у грошовому еквіваленті. | |||
|[https://reyestr.court.gov.ua/Review/109046336 Постанова Великої Палати ВС від 14 грудня 2022 року у справі № 461/12525/15-ц] | |||
|} | |} | ||
[[Категорія:Спадкове право]] | [[Категорія:Спадкове право]] | ||
