Звернення до суду: позовне провадження у цивільному процесі: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування
Рядок 49: Рядок 49:
|3.||Підсудність кількох вимог, пов’язаних між собою||Позови до кількох відповідачів, які проживають або знаходяться в різних місцях||За місцем проживання або місцезнаходженням одного з відповідачів
|3.||Підсудність кількох вимог, пов’язаних між собою||Позови до кількох відповідачів, які проживають або знаходяться в різних місцях||За місцем проживання або місцезнаходженням одного з відповідачів
|-
|-
|rowspan=4|4.||rowspan=4|Виключна підсудність||Позови, що виникають з приводу '''нерухомого майна'''||rowspan=2|За місцезнаходженням майна або основної його частини
|rowspan=5|4.||rowspan=5|Виключна підсудність||Позови, що виникають з приводу '''нерухомого майна'''||rowspan=2|За місцезнаходженням майна або основної його частини
|-
|-
|Позови про зняття арешту з майна
|Позови про зняття арешту з майна
Рядок 56: Рядок 56:
|-
|-
|Позови до перевізників, що виникають з договорів перевезення вантажів, пасажирів, багажу, пошти||За місцезнаходженням перевізника
|Позови до перевізників, що виникають з договорів перевезення вантажів, пасажирів, багажу, пошти||За місцезнаходженням перевізника
|-
|Позови, що виникають з приводу порушення майнових прав інтелектуальної власності з використанням мережі Інтернет || За місцезнаходженням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності ([http://sips.gov.ua/ua/aboutsips.html ''Державна служба інтелектуальної власності України''])
|}
|}