Погашення та зняття судимості: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
|||
| Рядок 33: | Рядок 33: | ||
| 3. || colspan="2" | особи, які відбули покарання у виді службового обмеження для військовослужбовців або тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців чи достроково звільнені від цих покарань, а також військовослужбовці, які відбули покарання на гауптвахті замість арешту | | 3. || colspan="2" | особи, які відбули покарання у виді службового обмеження для військовослужбовців або тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців чи достроково звільнені від цих покарань, а також військовослужбовці, які відбули покарання на гауптвахті замість арешту | ||
|- | |- | ||
| 4. || | |4. | ||
|засуджені до покарання, не пов'язаного з позбавленням волі ст. 108 [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text ККУ] | |||
|після виконання цього покарання | |||
|- | |||
|5. | |||
|засуджені до позбавлення волі за нетяжкий злочин | |||
|якщо вони '''протягом одного року''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | |||
|- | |||
|6. | |||
|засуджені до позбавлення волі за тяжкий злочин | |||
|якщо вони '''протягом трьох років''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | |||
|- | |||
|7. | |||
|засуджені до позбавлення волі за особливо тяжкий злочин | |||
|якщо вони '''протягом п'яти років''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 5. || особи, засуджені до обмеження волі, а також засуджені '''за злочин невеликої тяжкості''' до позбавлення волі || якщо вони '''протягом двох років''' з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового злочину | | 5. || особи, засуджені до обмеження волі, а також засуджені '''за злочин невеликої тяжкості''' до позбавлення волі || якщо вони '''протягом двох років''' з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового злочину | ||
