Порядок сплати судового збору: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Внесення змін |
Внесення змін |
||
| Рядок 147: | Рядок 147: | ||
|10) заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом; заяви про визнання правочинів (договорів) недійсними та спростування майнових дій боржника в межах провадження у справі про банкрутство; заяви про розірвання мирової угоди, укладеної у справі про банкрутство, або визнання її недійсною | |10) заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом; заяви про визнання правочинів (договорів) недійсними та спростування майнових дій боржника в межах провадження у справі про банкрутство; заяви про розірвання мирової угоди, укладеної у справі про банкрутство, або визнання її недійсною | ||
|2 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |2 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб | ||
|- | |||
|3. За подання до адміністративного суду: | |||
| | |||
|- | |||
|1) адміністративного позову: | |||
| | |||
|- | |||
|майнового характеру, який подано: | |||
| | |||
|- | |||
|суб’єктом владних повноважень, юридичною особою | |||
|1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|фізичною особою або фізичною особою - підприємцем | |||
|1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|немайнового характеру, який подано: | |||
| | |||
|- | |||
|суб’єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою - підприємцем | |||
|1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|фізичною особою | |||
|0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|2) апеляційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду, заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами | |||
|150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги | |||
|- | |||
|3) касаційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду | |||
|200 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви | |||
|- | |||
|5) апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду | |||
|1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|6) заяви про забезпечення доказів або позову, заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду, заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строку виконання судового рішення | |||
|0,3 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|4. За видачу судами документів: | |||
| | |||
|- | |||
|1) за повторну видачу копії судового рішення | |||
|0,003 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожний аркуш паперу | |||
|- | |||
|4) за видачу в електронному вигляді копії технічного запису судового засідання | |||
|0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|5) за виготовлення копії судового рішення у разі, якщо особа, яка не бере (не брала) участі у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов’язків, звертається до апарату відповідного суду з письмовою заявою про виготовлення такої копії згідно із Законом України "Про доступ до судових рішень" | |||
|0,003 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожний аркуш копії | |||
|- | |||
|6) за виготовлення копій документів, долучених до справи | |||
|0,003 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожний аркуш копії | |||
|- | |||
|5. У разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення | |||
|0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
