Порядок сплати судового збору: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Внесення змін |
Внесення змін |
||
| Рядок 90: | Рядок 90: | ||
|5) позовної заяви про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи, а саме: | |5) позовної заяви про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи, а саме: | ||
| | | | ||
|- | |||
|позовної заяви немайнового характеру | |||
|0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|позовної заяви про відшкодування моральної шкоди | |||
|1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|6) апеляційної скарги на рішення суду; заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду; апеляційної скарги на судовий наказ, заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами | |||
|150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги | |||
|- | |||
|7) касаційної скарги на рішення суду; заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду | |||
|200 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги в розмірі оспорюваної суми | |||
|- | |||
|9) апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду: | |||
| | |||
|- | |||
|юридичною особою або фізичною особою - підприємцем | |||
|1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|фізичною особою | |||
|0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|2. За подання до господарського суду: | |||
| | |||
|- | |||
|1) позовної заяви майнового характеру | |||
|1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|2) позовної заяви немайнового характеру | |||
|1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|2<sup>-1</sup>) заяви про видачу судового наказу | |||
|0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|2<sup>-2</sup>) заяви про скасування судового наказу | |||
|0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|3) заяви про вжиття запобіжних заходів та забезпечення позову; заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про скасування рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду; заяви про роз’яснення судового рішення | |||
|0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|4) апеляційної скарги на рішення суду; апеляційних скарг у справі про банкрутство; заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами | |||
|150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги | |||
|- | |||
|5) касаційної скарги на рішення суду; касаційних скарг у справі про банкрутство | |||
|200 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги | |||
|- | |||
|7) апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду | |||
|1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|8) заяви про затвердження плану санації до порушення провадження у справі про банкрутство | |||
|2 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|9) заяви про порушення справи про банкрутство | |||
|10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|10) заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом; заяви про визнання правочинів (договорів) недійсними та спростування майнових дій боржника в межах провадження у справі про банкрутство; заяви про розірвання мирової угоди, укладеної у справі про банкрутство, або визнання її недійсною | |||
|2 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
