Порядок сплати судового збору: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Внесення змін |
Внесення змін |
||
| Рядок 53: | Рядок 53: | ||
|- | |- | ||
|2) позовної заяви немайнового характеру, яка подана: | |2) позовної заяви немайнового характеру, яка подана: | ||
| | |||
|- | |||
|юридичною особою або фізичною особою - підприємцем | |||
|1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|фізичною особою | |||
|0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|3) позовної заяви: | |||
| | |||
|- | |||
|про розірвання шлюбу | |||
|0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|про поділ майна при розірванні шлюбу | |||
|1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|4) заяви у справах окремого провадження; заяви про забезпечення доказів або позову; заяви про перегляд заочного рішення; заяви про скасування рішення третейського суду (міжнародного комерційного арбітражу); заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду (міжнародного комерційного арбітражу); заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про роз’яснення судового рішення, які подано; заяви про сприяння третейському суду (міжнародному комерційному арбітражу) в отриманні доказів: | |||
| | |||
|- | |||
|юридичною особою або фізичною особою - підприємцем | |||
|0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|фізичною особою | |||
|0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|4<sup>-1</sup>) заяви про видачу судового наказу | |||
|0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|4<sup>-2</sup>) заяви про скасування судового наказу | |||
|0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|4<sup>-3</sup>) заяви про скасування тимчасового обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України | |||
|0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб | |||
|- | |||
|5) позовної заяви про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи, а саме: | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
