Створення органу самоорганізації населення: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 54: | Рядок 54: | ||
== Положення ОСН == | == Положення ОСН == | ||
Збори (конференція) жителів затверджують положення ОСН, що має містити наступну інформацію: | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
! colspan=2| Збори (конференція) жителів затверджують положення ОСН, що має містити наступну інформацію: | |||
|- | |||
| 1 || назва та юридична адреса органу самоорганізації населення; | |||
|- | |||
| 2 || основні завдання та напрями діяльності органу самоорганізації населення; | |||
|- | |||
| 3 || права і обов'язки членів органу самоорганізації населення; | |||
|- | |||
| 4 || територія, у межах якої діє орган самоорганізації населення; | |||
|- | |||
| 5 || строк повноважень органу самоорганізації населення та порядок їх дострокового припинення; | |||
|- | |||
| 6 || порядок використання коштів та іншого майна, порядок звітності; | |||
|- | |||
| 7 || порядок припинення діяльності органу самоорганізації населення; | |||
|- | |||
|} | |||
== Припинення повноважень ОСН == | == Припинення повноважень ОСН == | ||
