Забезпечення інсуліном осіб, хворих на діабет: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 4: | Рядок 4: | ||
== Перелік категорій хворих на діабет для відшкодування вартості препаратів інсуліну == | == Перелік категорій хворих на діабет для відшкодування вартості препаратів інсуліну == | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! № з/п !! Категорія хворих на діабет, яким призначається певний вид і форма випуску препарату інсуліну !! Вид препарату інсуліну !! Відшкодування | |||
|- | |||
| 1.|| Дорослі, у яких діагноз цукрового діабету встановлено після 18 років|| інсулін людини (флакон)|| | |||
| Приклад | |||
|- | |||
| 2.|| Дорослі, які хворіють на цукровий діабет з дитинства|| інсулін людини (картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| 3.|| Учні загальноосвітніх навчальних закладів та здобувачі вищої освіти|| інсулін людини (картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| 4.|| Хворі на діабет із станом, за якого зір з корекцією становить менше 0,4 на око, що краще бачить|| інсулін людини (картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| 5.|| Хворі на діабет з наявністю алергії на препарат інсуліну (зафіксованої в умовах спеціалізованого ендокринологічного стаціонару)|| інсулін людини (флакон, картридж) або аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| 6.|| Діти віком до 18 років та вагітні|| інсулін людини або аналог інсуліну (картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| 7.|| Хворі на діабет, які отримували препарати - аналоги інсуліну у віці до 18 років, за наявності задовільної компенсації захворювання (НвА1с менше 7,5 відсотка)*|| аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| 8.|| Дорослі, які отримували раніше безперервне лікування препаратами - аналогами інсуліну. У разі лікування не менше 1 року рівень НвА1с має становити менше 7,5 відсотка*|| аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| || Дорослі, які отримували препарати - аналоги інсуліну та мають рівень НвА1с більше 7,5 відсотка, але при попередньому лікуванні препаратами інсуліну людини мали часті гострі ускладнення цукрового діабету (тяжкі гіпоглікемічні стани)*|| аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка) || Приклад | |||
|- | |||
| 9.|| Дорослі, які отримували раніше безперервне лікування препаратами інсуліну людини у картриджі. У разі лікування не менше 1 року рівень НвА1с має становити менше 7,5 відсотка*|| інсулін людини (картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| 10.|| Дорослі, у яких діагноз цукрового діабету встановлено після 18 років і яким лікарями, що ведуть хворих на діабет та мають право призначати препарати інсуліну, призначено препарат інсуліну людини у флаконі та за бажанням готові співфінансувати вартість препарату інсуліну людини у картриджі, шприц-ручці|| інсулін людини (картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
| 11.|| Дорослі, у яких діагноз цукрового діабету встановлено після 18 років і яким лікарями, що ведуть хворих на діабет та мають право призначати препарати інсуліну, призначено препарат інсуліну людини у флаконі та за бажанням готові співфінансувати вартість препарату інсуліну людини у картриджі, шприц-ручці|| інсулін людини (картридж, шприц-ручка)|| Приклад | |||
|- | |||
|} | |||
== Реєстр хворих на цукровий діабет == | == Реєстр хворих на цукровий діабет == | ||
