Заходи забезпечення позову в цивільному процесі: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Oleksii.rybalka (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Oleksii.rybalka (обговорення | внесок)
мНемає опису редагування
Рядок 116: Рядок 116:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|-
! сolspan=3 | Заява про забезпечення позову  
! || сolspan= 3 | Заява про забезпечення позову ||
|-
|-
| юридичною особою або фізичною особою - підприємцем || 0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить || 881,00 грн.
| юридичною особою або фізичною особою - підприємцем || 0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить || 881,00 грн.
|-
|-
| фізичною особою || 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить || 352,40 грн.
| фізичною особою || 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить || 352,40 грн.
|-
|}
|}
[https://docs.google.com/document/d/1yODVU7M3QlS79n_wuar5m2R4uVtjNRt0UVK4P23MnEQ Зразок заяви про забезпечення позову.]


[https://docs.google.com/document/d/1yODVU7M3QlS79n_wuar5m2R4uVtjNRt0UVK4P23MnEQ Зразок заяви про забезпечення позову.]


[[Категорія: Цивільне процесуальне право]]
[[Категорія: Цивільне процесуальне право]]
[[Категорія: Суди]]
[[Категорія: Суди]]