Порушення правил безпеки дорожнього руху: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
Немає опису редагування Мітка: редагування коду 2017 |
||
| Рядок 99: | Рядок 99: | ||
|- | |- | ||
|Порушення правил встановлення і використання спеціальних сигнальних пристроїв||штраф 8500 грн. з конфіскацією цих пристроїв||водій||ст. 122<sup>5</sup> | |Порушення правил встановлення і використання спеціальних сигнальних пристроїв||штраф 8500 грн. з конфіскацією цих пристроїв||водій||ст. 122<sup>5</sup> | ||
|- | |||
|Порушення правил руху через залізничні переїзди||штраф 340 грн.||водій ||ч. 1 ст. 123 | |||
|- | |- | ||
|В'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує ТЗ, у випадках, коли рух через переїзд заборонений||штраф 850 грн. або позбавлення права керування ТЗ від 6 місяців до 1 року, або адмін. арешт від 7 до 10 діб з оплатним вилученням ТЗ (у його власника) чи без такого||особа, визнана винною||ч. 2 ст. 123 | |В'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує ТЗ, у випадках, коли рух через переїзд заборонений||штраф 850 грн. або позбавлення права керування ТЗ від 6 місяців до 1 року, або адмін. арешт від 7 до 10 діб з оплатним вилученням ТЗ (у його власника) чи без такого||особа, визнана винною||ч. 2 ст. 123 | ||
|- | |- | ||
|Порушення, передбачене ч.2 ст. 123, вчинене водієм ТЗ під час надання послуг з перевезення пасажирів або небезпечних вантажів||позбавлення права керування ТЗ від 1 до 3 років або адмін. арешт від 10 до 15 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого ||особа, визнана винною||ч. 3 ст. 123 | |Порушення, передбачене ч.2 ст. 123, вчинене водієм ТЗ під час надання послуг з перевезення пасажирів або небезпечних вантажів||позбавлення права керування ТЗ від 1 до 3 років або адмін. арешт від 10 до 15 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого ||особа, визнана винною||ч. 3 ст. 123 | ||
|- | |- | ||
|Порушення правил дорожнього руху, яке призвело до пошкодження ТЗ, вантажів, дорожніх споруд чи іншого майна||штраф 850 грн. або позбавлення права керування ТЗ від 6 місяців до 1 року||водій||ст. 124 | |Порушення правил дорожнього руху, яке призвело до пошкодження ТЗ, вантажів, дорожніх споруд чи іншого майна||штраф 850 грн. або позбавлення права керування ТЗ від 6 місяців до 1 року||водій||ст. 124 | ||
