Пенсійне забезпечення військовослужбовців: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
|||
| Рядок 15: | Рядок 15: | ||
| 1|| Військовослужбовцям, звільненим у відставку за віком або за станом здоров'я|| у розмірі 55% сум грошового забезпечення + 3% грошового забезпечення за кожний рік понад 20 років вислуги | | 1|| Військовослужбовцям, звільненим у відставку за віком або за станом здоров'я|| у розмірі 55% сум грошового забезпечення + 3% грошового забезпечення за кожний рік понад 20 років вислуги | ||
|- | |- | ||
| 2|| | | 2|| Військовослужбовці (крім строкової служби), які мають вислугу 20 і більше років|| у розмірі 50% сум грошового забезпечення | ||
|- | |- | ||
| 3|| | | 3|| Особи з 25 роками страхового стажу, з яких не менше 12 років та 6 місяців становить служба у силових структурах|| у розмірі 50% сум грошового забезпечення за страховий стаж 25 років та додатково 1% за кожний рік страхового стажу понад 25 років | ||
|- | |- | ||
| 4|| | | 4|| Військовослужбовці, звільнені у зв'язку з реформуванням Збройних сил України|| у розмірі 50% сум грошового забезпечення за 20 років вислуги та додатково 3% сум грошового забезпечення за кожний повний рік понад 20 років, але не більше ніж 65% сум грошового забезпечення | ||
|- | |||
|5 | |||
|Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесені до категорії 1 | |||
|100% грошового забезпечення ( відповідно до умов пунктів 1-4) | |||
|- | |||
|6 | |||
|Учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесені до категорії 2 | |||
|95% грошового забезпечення ( відповідно до умов пунктів 1-4) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
