Порядок отримання кваліфікованого електронного підпису: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 144: | Рядок 144: | ||
|<span name="DOC_{$row-">id}">Служба безпеки України</span> | |<span name="DOC_{$row-">id}">Служба безпеки України</span> | ||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Служби безпеки України | |Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Служби безпеки України | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
== Оплата послуг щодо отримання КЕП == | == Оплата послуг щодо отримання КЕП == | ||
