Зняття арешту з майна у виконавчому провадженні: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Iryna.kryva (обговорення | внесок)
Мітка: редагування коду 2017
Iryna.kryva (обговорення | внесок)
Мітка: редагування коду 2017
Рядок 83: Рядок 83:
|-
|-
|9
|9
|Тимчасово, до 31 грудня 2025 року, підлягають зняттю арешти та заборони відчуження '''майна Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз"''' у виконавчих провадженнях (крім рішень про виплату заробітної плати, вихідної допомоги, інших виплат (компенсацій), що належать працівнику у зв’язку з трудовими відносинами, про відшкодування матеріальної (майнової) шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю, про стягнення аліментів, про стягнення заборгованості із сплати внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування).;
|-
|10
|Підлягають зняттю арешти, накладені на майно та/або '''грошові кошти господарських товариств''', які відповідають сукупно таким критеріям:
|Підлягають зняттю арешти, накладені на майно та/або '''грошові кошти господарських товариств''', які відповідають сукупно таким критеріям:
* є оператором критичної інфраструктури;
* є оператором критичної інфраструктури;
* частки (акції, паї) господарського товариства були примусово відчужені під час дії воєнного стану;
* частки (акції, паї) господарського товариства були примусово відчужені під час дії воєнного стану;
державі у статутному капіталі господарського товариства прямо або опосередковано належить більше 50 відсотків часток (акцій, паїв).
* державі у статутному капіталі господарського товариства прямо або опосередковано належить більше 50 відсотків часток (акцій, паїв).
|}
|}
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
!'''ВАЖЛИВО! У всіх інших випадках арешт може бути знятий за рішенням суду.'''
!'''ВАЖЛИВО! У всіх інших випадках арешт може бути знятий за рішенням суду.'''
|}
|}


== Що робити, якщо арешт накладено на зарплатні виплати? ==
== Що робити, якщо арешт накладено на зарплатні виплати? ==