Особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 41: | Рядок 41: | ||
''З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника'' '''''до зазначених осіб''''' (''за винятком осіб, які вчинили правопорушення, передбачені статтею 185 КУпАП'') '''''можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені статтею 24<sup>1</sup> КУпАП''''' (''п.п. 3 п. 3 зазначеної Консультації'').<br /><br /> | ''З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника'' '''''до зазначених осіб''''' (''за винятком осіб, які вчинили правопорушення, передбачені статтею 185 КУпАП'') '''''можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені статтею 24<sup>1</sup> КУпАП''''' (''п.п. 3 п. 3 зазначеної Консультації'').<br /><br /> | ||
=== Види адміністративних стягнень на загальних підставах, що застосовуються до неповнолітніх і особливості відповідальності за КУпАП === | === Види адміністративних стягнень на загальних підставах, що застосовуються до неповнолітніх і особливості відповідальності за КУпАП === | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Види адміністративних стягнень за статтями КУпАП (ч. 1 ст. 24 КУпАП) !! Особливості застосування до неповнолітніх !! Зміст виду відповідальності і особливотей | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад | |||
|} | |||
