Пільги на проїзд залізничним транспортом: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
приведення у відповідність до змін в законодавстві |
приведення у відповідність до змін в законодавстві |
||
| Рядок 38: | Рядок 38: | ||
== Пільги на проїзд залізничним транспортом == | == Пільги на проїзд залізничним транспортом == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| | |+ | ||
| colspan="2" | | {| class="wikitable" | ||
| | |№ з/п | ||
| colspan="2" | | | colspan="2" |Перелік пільгових категорій | ||
| | |Зміст пільги та застосування норми | ||
| colspan="2" |Назва документа, згідно з яким оформлюється безплатний та пільговий проїзд | |||
|Підстава для надання пільги | |||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| Рядок 50: | Рядок 52: | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
| colspan="7" | | | colspan="7" |1. У внутрішньому (міжнародному) сполученні | ||
|- | |- | ||
|1.1 | |1.1 | ||
| Рядок 234: | Рядок 236: | ||
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань | | colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань | ||
|- | |- | ||
| colspan="7" | | | colspan="7" |2. Приміське сполучення | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |2.1 | | colspan="2" |2.1 | ||
| Рядок 433: | Рядок 435: | ||
<nowiki>*</nowiki> Назви документів зазначено мовою оригіналу за формою, що діяла на 01 січня 1992 року. | <nowiki>*</nowiki> Назви документів зазначено мовою оригіналу за формою, що діяла на 01 січня 1992 року. | ||
! | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
[[Категорія:Законодавство у сфері соціального захисту]] | [[Категорія:Законодавство у сфері соціального захисту]] | ||
