Пільги на проїзд залізничним транспортом: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
приведення у відповідність до змін в законодавстві
приведення у відповідність до змін в законодавстві
Рядок 38: Рядок 38:
== Пільги на проїзд залізничним транспортом ==
== Пільги на проїзд залізничним транспортом ==
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|'''№ з/п'''
|+
| colspan="2" |'''Перелік пільгових категорій'''
{| class="wikitable"
|'''Зміст пільги та застосування норми'''
|№ з/п
| colspan="2" |'''Назва документа, згідно з яким оформлюється безплатний та пільговий проїзд'''
| colspan="2" |Перелік пільгових категорій
|'''Підстава для надання пільги'''
|Зміст пільги та застосування норми
| colspan="2" |Назва документа, згідно з яким оформлюється безплатний та пільговий проїзд
|Підстава для надання пільги
|-
|-
|1
|1
Рядок 50: Рядок 52:
|5
|5
|-
|-
| colspan="7" |'''1. У внутрішньому (міжнародному) сполученні'''
| colspan="7" |1. У внутрішньому (міжнародному) сполученні
|-
|-
|1.1
|1.1
Рядок 234: Рядок 236:
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань
|-
|-
| colspan="7" |'''2. Приміське сполучення'''
| colspan="7" |2. Приміське сполучення
|-
|-
| colspan="2" |2.1
| colspan="2" |2.1
Рядок 433: Рядок 435:


<nowiki>*</nowiki> Назви документів зазначено мовою оригіналу за формою, що діяла на 01 січня 1992 року.
<nowiki>*</nowiki> Назви документів зазначено мовою оригіналу за формою, що діяла на 01 січня 1992 року.
!
!
!
!
|-
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|}
[[Категорія:Законодавство у сфері соціального захисту]]
[[Категорія:Законодавство у сфері соціального захисту]]