Контракт як особлива форма трудового договору: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 60: Рядок 60:
| 5 || Керівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління місцевої державної адміністрації|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/586-14 Закон України "Про місцеві державні адміністрації"]
| 5 || Керівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління місцевої державної адміністрації|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/586-14 Закон України "Про місцеві державні адміністрації"]
|-
|-
| 6 || Працівники, яких приймає концесіонер || [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/155-20#n646 Закон України "Про концесію"]
| 6 || Працівники, яких приймає інвестор || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1039-14 Закон України "Про угоди про розподіл продукції"]
|-
|-
| 7 || Працівники, яких приймає інвестор || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1039-14 Закон України "Про угоди про розподіл продукції"]
| 7 ||
|-
* Керівники державних та комунальних закладів культури
| 8 ||  
* Керівники державних та комунальних закладів культури  
* Професійні творчі працівники (художній та артистичний персонал) державних та комунальних закладів культури
* Професійні творчі працівники (художній та артистичний персонал) державних та комунальних закладів культури
  || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2778-17 Закон України "Про культуру"]
  || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2778-17 Закон України "Про культуру"]
|-
|-
| 9 || Керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я ||  
| 8 || Керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я ||
* [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2801-12 Закон України "Основи законодавства України про охорону здоров'я"]
* [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2801-12 Закон України "Основи законодавства України про охорону здоров'я"]
* [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1094-2017-%D0%BF#n9 Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я"]
* [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1094-2017-%D0%BF#n9 Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я"]
*  [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/792-2019-%D0%BF#n10 Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  № 792 "Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я"] (якою затверджено типову форму контракту)
*  [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/792-2019-%D0%BF#n10 Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  № 792 "Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я"] (якою затверджено типову форму контракту)
|-
|-
| 10 ||  
| 9 ||
* Керівник підприємства
* Керівник підприємства
* Виконавчий директор виробничого кооперативу
* Виконавчий директор виробничого кооперативу
Рядок 80: Рядок 78:
|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/436-15 Господарський кодекс України]
|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/436-15 Господарський кодекс України]
|-
|-
| 11 || Працівники біржі, які працюють за наймом || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1956-12 Закон України "Про товарну біржу"]
| 10 || Працівники біржі, які працюють за наймом || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1956-12 Закон України "Про товарну біржу"]
|-
| 11 || Особи, які працюють на територіях радіоактивного забруднення || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/796-12 Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"]
|-
|-
| 12 || Особи, які працюють на територіях радіоактивного забруднення || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/796-12 Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"]
| 12 || Особи, залучені  до  ліквідації  радіаційних  аварій  та  їх наслідків || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/15/98-%D0%B2%D1%80 Закон України "Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання"]
|-
|-
| 13 || Особи, залучені  до  ліквідації  радіаційних  аварій  та  їх наслідків || [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/15/98-%D0%B2%D1%80 Закон України "Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання"]
| 13 || Працівники споживчих товариств, у передбачених законом випадках|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2265-12 Закон України "Про споживчу кооперацію"]
|-
|-
| 14 || Працівники споживчих товариств, у передбачених законом випадках|| [http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2265-12 Закон України "Про споживчу кооперацію"]
| 14 || Державні службовці|| [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/889-19#Text Закон України "Про державну службу"]
|-
|-
| 15 || Державні службовці||  [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/889-19#Text Закон України "Про державну службу"]
|15
|
* Керівники закладів освіти
* Керівники закладів вищої освіти, завідувач кафедри
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#Text Закон України "Про освіту"]
[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1556-18#Text Закон України "Про вищу освіту"]
 
[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/726-2014-п#n136 Постанова Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 року № 726 "Деякі питання реалізації статті 42 Закону України “Про вищу освіту”]
|}
|}