Порушення правил безпеки дорожнього руху: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 150: | Рядок 150: | ||
|Допуск до керування річковим або маломірним судном осіб, які перебувають у стані сп'яніння, або під впливом лікарських засобів, які знижують увагу та швидкість реакції,||штраф 1020 грн.||посадові особи||ч. 3 ст. 129 | |Допуск до керування річковим або маломірним судном осіб, які перебувають у стані сп'яніння, або під впливом лікарських засобів, які знижують увагу та швидкість реакції,||штраф 1020 грн.||посадові особи||ч. 3 ст. 129 | ||
|- | |- | ||
|Керування ТЗ особами, які перебувають у стані сп'яніння або під впливом лікарських засобів, які знижують увагу та швидкість реакції, а так само відмова особи пройти огляд на стан сп'яніння чи наявність зазначених лікарських засобів||штраф 17000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік|| водій, інші особи||ч. 1 ст. 130 | |Керування ТЗ особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських засобів, які знижують увагу та швидкість реакції,а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи пройти огляд на стан сп'яніння чи наявність зазначених лікарських засобів||штраф 17000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік|| водій, інші особи||ч. 1 ст. 130 | ||
|- | |- | ||
|Повторне протягом року правопорушення, визначене в ч.1 ст. 130||штраф 34000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк 10 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;||водій, інші особи||ч. 2 ст. 130 | |Повторне протягом року правопорушення, визначене в ч.1 ст. 130||штраф 34000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк 10 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;||водій, інші особи||ч. 2 ст. 130 | ||
| Рядок 156: | Рядок 156: | ||
|Діяння, визначене в ч.1 ст. 130, вчинене особою, яка двічі протягом року притягалася до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130|| штраф 51000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника, або адміністративний арешт на строк 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника||водій, інші особи||ч. 3 ст. 130 | |Діяння, визначене в ч.1 ст. 130, вчинене особою, яка двічі протягом року притягалася до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130|| штраф 51000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника, або адміністративний арешт на строк 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника||водій, інші особи||ч. 3 ст. 130 | ||
|- | |- | ||
|Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за її участю алкоголю, наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником), або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, чи до прийняття рішення про звільнення від проведення такого огляду | |Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за її участю алкоголю, наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником), або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, чи до прийняття рішення про звільнення від проведення такого огляду||штраф 34000 грн. або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.||водій||ч. 4 ст. 130 | ||
|- | |- | ||
|Керування річковими, морськими, малими, спортивними суднами або водними мотоциклами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а так само передача керування судном особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а також відмова осіб, які керують річковими, морськими, малими, спортивними суднами або водними мотоциклами, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції | |Керування річковими, морськими, малими, спортивними суднами або водними мотоциклами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а так само передача керування судном особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а також відмова осіб, які керують річковими, морськими, малими, спортивними суднами або водними мотоциклами, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції | ||
| Рядок 169: | Рядок 169: | ||
|ч. 7 ст. 130 | |ч. 7 ст. 130 | ||
|- | |- | ||
|Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами||штраф 510 грн. (водії), штраф 680 грн. (посадовці, СГД)||водії, посадові особи, СГД|| ст. 132<sup>1</sup> | |Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами||штраф 510 грн. (водії), штраф 680 грн. (посадовці, СГД)||водії, посадові особи, СГД|| ч.1 ст. 132<sup>1</sup> | ||
|- | |||
|Перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм під час руху великогабаритними і великоваговими транспортними засобами автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами | |||
|штраф 8500 - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% включно; штраф 1700 - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 10%, але не більше 20%; штраф 34000 - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 20%, але не більше 30%; штраф 51000 - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 30% | |||
|водії | |||
|ч.2 ст. 132<sup>1</sup> | |||
|- | |||
|Ухилення або відмова від проходження габаритно-вагового контролю, а так само перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, розташування транспортних засобів на проїзній частині, вчинення правопорушень, передбачених частиною шостою статті 121, в зоні габаритно-вагового контролю | |||
|штраф 51000 | |||
|водії | |||
|ч.3 ст. 132<sup>1</sup> | |||
|- | |- | ||
|Решта порушень правил дорожнього руху|| | |Решта порушень правил дорожнього руху|| | ||
