Порядок отримання кваліфікованого електронного підпису: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 56: | Рядок 56: | ||
[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1221-18#n19 Порядок ведення Довірчого списку] затверджується головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері електронних довірчих послуг. | [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1221-18#n19 Порядок ведення Довірчого списку] затверджується головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері електронних довірчих послуг. | ||
Станом на | Станом на 2021 року з переліком кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (далі – КНЕДП) можна ознайомитися на сайті [https://czo.gov.ua/ Міністерства цифрової транформації України] у розділі [https://czo.gov.ua/ca-registry "Реєстр надавачів"]:<br> | ||
''Центральний засвідчувальний орган''<br> | '''''Центральний засвідчувальний орган'''''<br> | ||
Міністерство | Міністерство цифрової трансформації України<br> | ||
''Засвідчувальний центр''<br> | '''''Засвідчувальний центр'''''<br> | ||
Національний банк України<br> | Національний банк України<br> | ||
''Кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг'' | |||
'''''<u><big>Кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг</big></u>''''' | |||
{| class="wikitable" | |||
! | |||
!Назва юридичної особи | |||
| '''Назва кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг АЦСК АТ КБ "ПРИВАТБАНК" | |||
|- | |||
|2 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Військова частина 2428 | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "Військова частина 2428" Державної прикордонної служби України | |||
|- | |||
|3 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Генеральний штаб Збройних Сил України | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "Центр сертифікації ключів Збройних Сил України" | |||
|- | |||
|4 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Офіс Генерального прокурора | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг органів прокуратури України | |||
|- | |||
|5 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Державна казначейська служба України | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України | |||
|- | |||
|6 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Державне підприємство "Оператор ринку" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "АЦСК ринку електричної енергії" | |||
|- | |||
|7 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Державне підприємство "ДІЯ" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "ДІЯ" | |||
|- | |||
|8 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Державне підприємство "Українські спеціальні системи" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Державного підприємства "Українські спеціальні системи" | |||
|- | |||
|9 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Інформаційно-довідковий департамент ДПС | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС | |||
|- | |||
|10 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Міністерство внутрішніх справ України | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг – акредитований центр сертифікації ключів МВС України | |||
|- | |||
|11 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Національний банк України | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "Акредитований центр сертифікації ключів Національного банку України" | |||
|- | |||
|12 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг - центр сертифікації ключів акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» | |||
|- | |||
|13 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Aкціонерне товариство "УкрСиббанк" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг АТ "УКРСИББАНК" | |||
|- | |||
|14 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Товариство з обмеженою відповідальністю "Алтерсайн" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг АЦСК "eSign" ТОВ "Алтерсайн" | |||
|- | |||
|15 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Товариство з обмеженою відповідальністю "Арт-мастер" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "MASTERKEY" | |||
|- | |||
|16 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтер-Метл" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "АЦСК TOB 'Інтер-Метл'" | |||
|- | |||
|17 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр сертифікації ключів "Україна" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна" | |||
|- | |||
|18 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Філія "Головний інформаційно-обчислювальний центр" акціонерного товариства "Українська залізниця" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг ЦСК АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" | |||
|- | |||
|19 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕПОЗИТ САЙН" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "ДЕПОЗИТ САЙН" | |||
|- | |||
|20 | |||
|<span name="DOC_{$row->id}"></span>Товариство з обмеженою відповідальністю "Ілайф" | |||
|Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг "eSign" ТОВ "Ілайф" | |||
|} | |||
Розглянемо варіант отримання КЕП в '''Інформаційно-довідковому департаменту ДФС(далі – КНЕДП ІДД ДФС)'''.<br> | Розглянемо варіант отримання КЕП в '''Інформаційно-довідковому департаменту ДФС(далі – КНЕДП ІДД ДФС)'''.<br> | ||
Відповідно до положень Регламенту КНЕДП ІДД ДФС для отримання КЕП в КНЕДП ІДД ДФС необхідно подати наступні документи до одного з будь-яких представництв КНЕДП ІДД ДФС, з переліком яких можна ознайомитись за посиланням https://acskidd.gov.ua/punktu_gde:<br> | Відповідно до положень Регламенту КНЕДП ІДД ДФС для отримання КЕП в КНЕДП ІДД ДФС необхідно подати наступні документи до одного з будь-яких представництв КНЕДП ІДД ДФС, з переліком яких можна ознайомитись за посиланням https://acskidd.gov.ua/punktu_gde:<br> | ||
