Погашення та зняття судимості: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 31: | Рядок 31: | ||
| 2.||жінки, засуджені відповідно до [http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2341-14 ст. 79 ККУ] || якщо протягом іспитового строку вони не вчинять нового злочину і якщо після закінчення цього строку не буде прийняте рішення про направлення для відбування покарання, призначеного вироком суду. Якщо засуджена не була звільнена від додаткового покарання і його строк перевищує тривалість іспитового строку, то жінка визнається такою, що не має судимості, після відбуття цього додаткового покарання | | 2.||жінки, засуджені відповідно до [http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2341-14 ст. 79 ККУ] || якщо протягом іспитового строку вони не вчинять нового злочину і якщо після закінчення цього строку не буде прийняте рішення про направлення для відбування покарання, призначеного вироком суду. Якщо засуджена не була звільнена від додаткового покарання і його строк перевищує тривалість іспитового строку, то жінка визнається такою, що не має судимості, після відбуття цього додаткового покарання | ||
|- | |- | ||
| | |3. | ||
| colspan="2" |особи, засуджені за вчинення кримінального проступку, після відбуття покарання | |||
|- | |- | ||
|4. | |4. | ||
|засуджені до покарання, не пов'язаного з позбавленням волі | |особи, які відбули покарання у виді службового обмеження для військовослужбовців або тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців чи достроково звільнені від цих покарань, а також військовослужбовці, | ||
|які відбули покарання на гауптвахті замість арешту | |||
|- | |||
|5. | |||
|особи, засуджені за вчинення злочину до основного покарання у виді штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт або арешту, | |||
|якщо вони протягом року з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового кримінального правопорушення | |||
|- | |||
|6. | |||
|особи, засуджені за вчинення злочину до обмеження волі | |||
|якщо вони протягом двох років з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового кримінального правопорушення | |||
|- | |||
|7. | |||
|особи, засуджені до позбавлення волі або основного покарання у виді штрафу за нетяжкий злочин | |||
|якщо вони протягом трьох років з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового кримінального правопорушення | |||
|- | |||
|8. | |||
|особи, засуджені до позбавлення волі або основного покарання у виді штрафу за тяжкий злочин | |||
|якщо вони протягом шести років з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового кримінального правопорушення | |||
|- | |||
|9. | |||
|особи, засуджені до позбавлення волі або основного покарання у виді штрафу за особливо тяжкий злочин | |||
|якщо вони протягом восьми років з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового кримінального правопорушення. | |||
|- | |||
|10. | |||
|засуджені до покарання, не пов'язаного з позбавленням волі | |||
|після виконання цього покарання | |після виконання цього покарання | ||
|- | |- | ||
| | |11. | ||
|засуджені до позбавлення волі за нетяжкий злочин | |засуджені до позбавлення волі за нетяжкий злочин | ||
|якщо вони '''протягом одного року''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | |якщо вони '''протягом одного року''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | ||
|- | |- | ||
| | |12. | ||
|засуджені до позбавлення волі за тяжкий злочин | |засуджені до позбавлення волі за тяжкий злочин | ||
|якщо вони '''протягом трьох років''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | |якщо вони '''протягом трьох років''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | ||
|- | |- | ||
| | |13. | ||
|засуджені до позбавлення волі за особливо тяжкий злочин | |засуджені до позбавлення волі за особливо тяжкий злочин | ||
|якщо вони '''протягом п'яти років''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | |якщо вони '''протягом п'яти років''' з дня відбуття покарання не вчинять нового кримінального правопорушення | ||
