Пенсії за вислугу років: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
[http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1436-2002-п Постанова Кабінету міністрів України від 26.09.2002 N 1436 "Про внесення змін до Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років"]<br /> | [http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1436-2002-п Постанова Кабінету міністрів України від 26.09.2002 N 1436 "Про внесення змін до Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років"]<br /> | ||
[http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/418-92-п Постанова Кабінету міністрів України від 27.07.1992 № 418 "Про затвердження нормативних актів з питань призначення пенсій за вислугу років працівникам авіації і льотно-випробного складу]"<br /> | [http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/418-92-п Постанова Кабінету міністрів України від 27.07.1992 № 418 "Про затвердження нормативних актів з питань призначення пенсій за вислугу років працівникам авіації і льотно-випробного складу]"<br /> | ||
[http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/583-92-п Постанова Кабінету міністрів України від 12.10.1992 № 583 "Про затвердженняз питань пенсійного забезпечення"]<br /> | |||
| Рядок 33: | Рядок 34: | ||
|5||Бортпровідники || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 50 років] || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 55 років] || Не менше 25 років , із них не менше 10 років як [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 бортпровідниця] || Не менше 30 років, із них не менше 15 років як [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 бортпровідник] | |5||Бортпровідники || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 50 років] || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 55 років] || Не менше 25 років , із них не менше 10 років як [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 бортпровідниця] || Не менше 30 років, із них не менше 15 років як [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 бортпровідник] | ||
|- | |- | ||
| 6 || Робітники локомотивних бригад і окремі категорії працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітенах, – за списками професій і посад, що затверджуються в порядку, який визначено постановою КМУ (список затверджений [http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/583-92-п постановою КМУ від 12.10.92 р. № 583]). || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 55 років] || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 55 років] ||Не менше 25 років, із них не менше 10 років на зазначеній [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 роботі]|| Не менше 30 років, із них не менше 12,5 років на зазначеній [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 роботі] | | 6 || Робітники локомотивних бригад і окремі категорії працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітенах, – за списками професій і посад, що затверджуються в порядку, який визначено постановою КМУ (список затверджений [http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/583-92-п постановою КМУ від 12.10.92 р. № 583]). || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 55 років] || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 55 років] ||Не менше 25 років, із них не менше 10 років на зазначеній [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 роботі]|| Не менше 30 років, із них не менше 12,5 років на зазначеній [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao380#o380 роботі] | ||
|- | |||
| 7 || Працівники експедицій, партій, загонів, дільниць і бригад, безпосередньо зайняті на польових геологорозвідувальних, пошукових, топографо-геодезичних, геофізичних, гідрографічних, гідрологічних, лісовпорядних і розвідувальних роботах. (при цьому період роботи безпосередньо в польових умовах протягом півроку або понад півроку зараховується за рік роботи, менше півроку – за фактичною тривалістю). || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || Не менше 25 років, із них не менше 10 років на [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 зазначеній роботі] || Не менше 30 років, із них не менше 12,5 років на [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 зазначеній роботі] | |||
|- | |||
| 8 || Робітники, майстри (у тому числі старші майстри), безпосередньо зайняті на лісозаготівлях і лісосплаві, включаючи зайнятих на обслуговуванні механізмів і обладнання, – за списком професій, посад і виробництв, що затверджується у порядку, який визначено постановою КМУ (список затверджений [http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/583-92-п постановою КМУ від 12.10.92 р. № 583]). || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || Не менше 25 рокі, із них не менше 10 років на [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 зазначеній роботі] ||Не менше 30 років, із них не менше 12,5 років на [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 зазначеній роботі] | |||
|- | |||
| 9|| Механізатори (докери-механізатори) комплексних бригад на вантажно-розвантажувальних роботах у портах || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || Не менше 25 років, із них не менше 15 років на [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 зазначеній роботі] || Не менше 30 років, із них не менше 20 років на [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 зазначеній роботі] | |||
|- | |||
| 10 || Плавсклад морського, річкового флоту і флоту рибної промисловості (крім суден портових, що постійно працюють на акваторії порту, службово-допоміжних, роз’їзних, приміського і внутріміського сполучення). || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] ||Не менше 25 років, із них не менше 10 років на [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 зазначеній роботі] || Не менше 30 років, із них не менше 12,5 років на [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 зазначеній роботі] | |||
|- | |||
| 11 || Працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення за переліком, що затверджується у порядку, який визначено постановою КМУ (перелік затверджений постановою [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/909-93-п КМУ від 04.11.93 р. № 909]) || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || За наявності спеціального стажу від 25 до 30 років || За наявності [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 спеціального стажу] від 25 до 30 років | |||
|- | |||
| 12 || Спортсмени – заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу – члени збірних команд у порядку, який визначено постановою КМУ (порядок затверджений постановою [http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/583-92-п КМУ від 12.10.92 р. № 583]) || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 Незалежно від віку] || [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 Незалежно від віку] || Не менше 25 років і знаходження у [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 складі] збірних команд України не менше 6 років || Не менше 25 років і знаходження у [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 складі] збірних команд України не менше 6 років | |||
|- | |||
| 13 || Артисти театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів за переліком, що затверджується у порядку, який визначено постановою КМУ (порядок затверджений постановою [http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/583-92-п КМУ від 12.10.92 р. № 583]) || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || 55 [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/parao442#o442 років] || При стажі творчої [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 діяльності] від 20 до 35 років || При стажі творчої [http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1058-15/paran1859#n1859 діяльності] від 20 до 35 років | |||
|- | |||
| Приклад || Приклад || Приклад || Приклад || Приклад || Приклад | |||
|} | |||
|} | |} | ||
