Порушення правил безпеки дорожнього руху: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування Мітка: редагування коду 2017 |
мНемає опису редагування |
||
| (Не показано 2 проміжні версії 2 користувачів) | |||
| Рядок 27: | Рядок 27: | ||
|Вказані дії у ч.1, які стосуються ТЗ, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, а також ТЗ, технічний стан якого не відповідає вимогам відповідних правил і стандартів||штраф 680 грн.||водій||ч. 2 ст. 121 | |Вказані дії у ч.1, які стосуються ТЗ, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, а також ТЗ, технічний стан якого не відповідає вимогам відповідних правил і стандартів||штраф 680 грн.||водій||ч. 2 ст. 121 | ||
|- | |- | ||
|Повторне протягом року правопорушення, вказане у ч. 1 - 3 ст. 121|| | |Повторне протягом року правопорушення, вказане у ч. 1 - 3 ст. 121||штрав 850-1700 грн. з позбавленням права керування ТЗ на строк 3-6 місяців або адміністративний арешт 5-10 діб||водій||ч. 4 ст. 121 | ||
|- | |- | ||
|Порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами|| штраф штраф 510 грн.||водій||ч. 5 ст. 121 | |Порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами|| штраф штраф 510 грн.||водій||ч. 5 ст. 121 | ||
| Рядок 177: | Рядок 177: | ||
|Решта порушень правил дорожнього руху|| | |Решта порушень правил дорожнього руху|| | ||
Попередження||водій|| ст. 125 | Попередження||водій|| ст. 125 | ||
|- | |||
|Внесення (зазначення) вантажовідправником відомостей про масу або габарити вантажу до товарно-транспортної накладної або іншого визначеного законодавством документа на вантаж, що не відповідають фактичним даним, які перевищують нормативно встановлені законодавством вагові або габаритні параметри від 5 відсотків до 10 відсотків включно, крім вантажовідправника, який одночасно є перевізником цього вантажу, а так само внесення (зазначення) вантажовідправником відомостей про масу або габарити вантажу до товарно-транспортної накладної або іншого визначеного законодавством документа на вантаж, що перевищують нормативно встановлені законодавством вагові або габаритні параметри від 5 відсотків до 10 відсотків включно, за відсутності оформленого дозволу на проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні | |||
|штраф 8500 грн. | |||
|водій, фізична особа - підприємець або уповноважена посадова особа вантажовідправника | |||
|ч.1 ст.132² | |||
|- | |||
|Дії, передбачені частиною першою цієї статті, у разі якщо фактичні дані вантажу або внесені (зазначені) відомості перевищують нормативно встановлені законодавством вагові або габаритні параметри понад 10 відсотків, але не більше 20 відсотків включно | |||
|штраф 17000 грн. | |||
|водій, фізична особа - підприємець або уповноважена посадова особа вантажовідправника | |||
|ч.2 ст.132² | |||
|- | |||
|Дії, передбачені частиною першою цієї статті, у разі якщо фактичні дані вантажу або внесені (зазначені) відомості перевищують нормативно встановлені законодавством вагові або габаритні параметри понад 20 відсотків, але не більше 30 відсотків включно | |||
|штраф 34000 грн. | |||
|водій, фізична особа - підприємець або уповноважена посадова особа вантажовідправника | |||
|ч.3 ст.132² | |||
|- | |||
|Дії, передбачені частиною першою цієї статті, у разі якщо фактичні дані вантажу або внесені (зазначені) відомості перевищують нормативно встановлені законодавством вагові або габаритні параметри понад 30 відсотків | |||
|штраф 51000 грн. | |||
|водій, фізична особа - підприємець або уповноважена посадова особа вантажовідправника | |||
|ч.4 ст.132² | |||
|} | |} | ||
==Кримінальна відповідальність== | ==Кримінальна відповідальність== | ||
| Рядок 220: | Рядок 240: | ||
|Дії, визначені в ч.1 або ч.2 ст. 289, вчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди||позбавлення волі 8-12 років з конфіскацією майна чи без такої||особа, визнана винною||ч. 3 ст. 289 | |Дії, визначені в ч.1 або ч.2 ст. 289, вчинені організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди||позбавлення волі 8-12 років з конфіскацією майна чи без такої||особа, визнана винною||ч. 3 ст. 289 | ||
|- | |- | ||
|Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу||штраф 2550-4250 грн. або виправні роботи до | |Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу||штраф 2550-4250 грн. або виправні роботи на строк до двох років, або пробаційний нагляд на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк||особа, визнана винною || ст. 290 | ||
|- | |- | ||
|Порушення чинних на транспорті правил, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки||штраф 3400-8500 грн. або виправні роботи до 2 років, або обмеження чи позбавлення волі до 5 років||особа, визнана винною||ст. 291 | |Порушення чинних на транспорті правил, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки||штраф 3400-8500 грн. або виправні роботи до 2 років, або обмеження чи позбавлення волі до 5 років||особа, визнана винною||ст. 291 | ||
| Рядок 245: | Рядок 265: | ||
*[[Відшкодування майнової шкоди завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди]] | *[[Відшкодування майнової шкоди завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди]] | ||
* [[Автофіксація порушень правил дорожнього руху]] | * [[Автофіксація порушень правил дорожнього руху]] | ||
* [[Відшкодування моральної шкоди]] | |||
[[Категорія:Адміністративне правопорушення]] | [[Категорія:Адміністративне правопорушення]] | ||
[[Категорія:Відшкодування шкоди]] | [[Категорія:Відшкодування шкоди]] | ||
[[Категорія:Кримінальні правопорушення]] | [[Категорія:Кримінальні правопорушення]] | ||
