Індексація нормативно-грошової оцінки земель: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 113: | Рядок 113: | ||
|2023 | |2023 | ||
|1,051 | |1,051 | ||
|- | |||
|2024 | |||
|1,12 | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Рядок 113: | Рядок 113: | ||
|2023 | |2023 | ||
|1,051 | |1,051 | ||
|- | |||
|2024 | |||
|1,12 | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||