Правові засади застосування попереднього ув’язнення: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 81: | Рядок 81: | ||
|іноземні громадяни і особи без громадянства | |іноземні громадяни і особи без громадянства | ||
|як правило, окремо від інших осіб, які перебувають під вартою | |як правило, окремо від інших осіб, які перебувають під вартою | ||
|- | |||
|засуджені, які прибули з виховних та виправних колоній для участі у розгляді справи у касаційній інстанції або для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження чи участі в розгляді справи як свідок, потерпілий, цивільний позивач | |||
|окремо від інших осіб | |||
|- | |- | ||
|особи, підозрювані або обвинувачувані у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена статтями 173-177, 200 -235, частиною п’ятою статті 255, статтями 255-1, 255-2 Кримінального кодексу України | |особи, підозрювані або обвинувачувані у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена статтями 173-177, 200 -235, частиною п’ятою статті 255, статтями 255-1, 255-2 Кримінального кодексу України | ||
