Встановлення факту участі особи у бойових діях в зоні АТО: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 102: | Рядок 102: | ||
| - довідка (форма згідно з додатком №6 до [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/413-2014-%D0%BF#Text Порядку]); | | - довідка (форма згідно з додатком №6 до [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/413-2014-%D0%BF#Text Порядку]); | ||
- особи за власним бажанням можуть додавати інші документи, які містять докази та підтверджують факт виконання ними особисто або у складі військової частини (органу, підрозділу), установи та закладу бойових (службових) завдань. | - особи за власним бажанням можуть додавати інші документи, які містять докази та підтверджують факт виконання ними особисто або у складі військової частини (органу, підрозділу), установи та закладу бойових (службових) завдань. | ||
|- | |||
|''для осіб, яким було надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пункту 13 частини другої статті 7 [https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3551-12#n107 Закону], але після повторного огляду медико-соціальною експертною комісією або експертною командою з оцінювання повсякденного функціонування особи не встановлено інвалідність'' | |||
|набувають статусу учасника бойових дій за спрощеним порядком на підставі (але не виключно) копій посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни та витягу з наказу Антитерористичного центру при СБУ про залучення особи до проведення антитерористичної операції | |||
|} | |} | ||
