Пільги на проїзд залізничним транспортом: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Nataliia.chekmak (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Nataliia.chekmak (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Рядок 457: Рядок 457:
|-
|-
| colspan="2" |2.14
| colspan="2" |2.14
|Пенсіонери
|Пенсіонери за віком
 
за віком
| colspan="2" |Безплатний проїзд залізничним транспортом приміського сполучення незалежно від місця проживання
| colspan="2" |Безплатний проїзд залізничним транспортом приміського сполучення незалежно від місця проживання
|Пенсійне посвідчення з відміткою «за віком»
|Пенсійне посвідчення з відміткою «за віком»
|Постанова Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/354-93-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування»]
 
«Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування»


|-
|-
| colspan="2" rowspan="6" |2.15
| colspan="2" rowspan="7" |2.15




| rowspan="6" |Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани Державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
| rowspan="7" |Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани Бюро економічної безпеки України, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Національної поліції, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
| colspan="2" rowspan="6" |Безплатний проїзд залізничним транспортом приміського сполучення незалежно від місця проживання
| colspan="2" rowspan="7" |Безплатний проїзд залізничним транспортом приміського сполучення незалежно від місця проживання
|Посвідчення «Ветеран військової служби»
|Посвідчення «Ветеран військової служби»
|Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/203/98-%D0%B2%D1%80#Text Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».]
 
[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1601-99-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1601 «Про порядок видачі посвідчення і вручення нагрудного знака «Ветеран військової служби»]
Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».
 
Постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1601
 
«Про порядок видачі посвідчення і вручення нагрудного знака «Ветеран військової служби».
|-
|-
|Посвідчення «Ветеран органів внутрішніх справ».
|Посвідчення «Ветеран органів внутрішніх справ».


|Постанова Кабінету Міністрів України від 01 червня 2002 року № 742
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/742-2002-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 01 червня 2002 року № 742 «Про порядок видачі посвідчення і вручення нагрудного знака «Ветеран органів внутрішніх справ».]
 
«Про порядок видачі посвідчення і вручення нагрудного знака
 
«Ветеран органів внутрішніх справ».
|-
|-
|Посвідчення «Ветеран податкової міліції».
|Посвідчення «Ветеран податкової міліції».




|Постанова Кабінету Міністрів України
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1320-2009-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 08 грудня 2009 року № 1320 «Про затвердження зразка та опису посвідчення і нагрудного знака «Ветеран податкової міліції».]
 
від 08 грудня 2009 року № 1320
 
«Про затвердження зразка та опису посвідчення і нагрудного знака «Ветеран податкової міліції».
|-
|-
|Посвідчення «Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України».
|Посвідчення «Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України».
|Постанова Кабінету Міністрів України
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1226-2009-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2009 року № 1226 «Про посвідчення і нагрудний знак «Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України».]
 
|-
від 18 листопада 2009 року № 1226
|Посвідчення «Ветеран Національної поліції»
 
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/925-2018-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 року № 925 «Про посвідчення і нагрудний знак «Ветеран Національної поліції»]
«Про посвідчення і нагрудний знак «Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України».
|-
|-
|Посвідчення «Ветеран служби цивільного захисту».
|Посвідчення «Ветеран служби цивільного захисту».
|Постанова Кабінету Міністрів України
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/542-2009-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 03 червня 2009 року № 542 «Про посвідчення і нагрудний знак «Ветеран служби цивільного захисту».]
 
від 03 червня 2009 року № 542
 
«Про посвідчення і нагрудний знак
 
«Ветеран служби цивільного захисту».
|-
|-
|Посвідчення «Ветеран Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України»
|Посвідчення «Ветеран Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України»
|Закон України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України».
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3475-15#Text Закон України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України».]
 
[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/905-2007-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року № 905 «Про посвідчення і нагрудний знак «Ветеран Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України»]
 
Постанова Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року № 905
 
«Про посвідчення і нагрудний знак «Ветеран Державної служби спеціального зв’язку та захисту
 
інформації України»
|-
|-
| colspan="2" |2.16
| colspan="2" |2.16
|Студенти закладів вищої освіти
|Студенти (курсанти невійськових) закладів фахової передвищої та вищої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти незалежно від форми власності
 
І - ІV рівнів акредитації
 
та учні
 
професійно-технічних навчальних закладів незалежно від форм власності
| colspan="2" |50% знижки вартості проїзду
| colspan="2" |50% знижки вартості проїзду
|Студентський або учнівський квиток денної (очної) форми навчання
|Студентський або учнівський квиток денної (очної) форми навчання
|Постанова Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1999 року № 541
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/541-99-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1999 року № 541 «Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентам (курсантам невійськових) закладів фахової передвищої та вищої освіти у міському і приміському пасажирському транспорті, міжміському автомобільному пасажирському та залізничному транспорті територією України»]
 
|-
«Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів
|2.17
 
| colspan="2" |Жертви нацистських переслідувань, у тому числі особи з інвалідністю I, II, III груп, та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи - жертв нацистських переслідувань (не більше однієї)
I – IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України»
| colspan="2" |Безплатний проїзд залізничним транспортом приміського сполучення
|Посвідчення жертви нацистських переслідувань.
Посвідчення жертви нацистських переслідувань з бланком-вкладкою до посвідчення (для осіб з інвалідністю)
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1584-14#Text Закон України «Про жертви нацистських переслідувань».]
[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1467-2000-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1467 «Про затвердження Порядку виготовлення та видачі посвідчень, листів талонів на право одержання пільгових проїзних документів (квитків) жертвам нацистських переслідувань»]
|}
|}




<nowiki>*</nowiki> Назви документів зазначені мовою оригіналу за формою, що діяла на 01 січня 1992 року.
<nowiki>*</nowiki> Назви документів зазначені мовою оригіналу за формою, що діяла на 01 січня 1992 року.
Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства транспорту та зв'язку № 666 від 03.08.2007, № 1333 від 03.11.2008, № 943 від 09.09.2009, Наказами Міністерства інфраструктури № 235 від 22.07.2011, № 808 від 17.10.2013, № 145 від 20.04.2015; в редакції Наказу Міністерства інфраструктури № 107 від 15.03.2016}
[[Категорія:Законодавство у сфері соціального захисту]]
[[Категорія:Законодавство у сфері соціального захисту]]