Пільги на проїзд залізничним транспортом: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 272: | Рядок 272: | ||
| colspan="2" |Студентський квиток або квиток учня денної (очної) форми навчання | | colspan="2" |Студентський квиток або квиток учня денної (очної) форми навчання | ||
|[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/541-99-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1999 року № 541 «Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентам (курсантам невійськових) закладів фахової передвищої та вищої освіти у міському і приміському пасажирському транспорті, міжміському автомобільному пасажирському та залізничному транспорті територією України»] | |[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/541-99-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1999 року № 541 «Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентам (курсантам невійськових) закладів фахової передвищої та вищої освіти у міському і приміському пасажирському транспорті, міжміському автомобільному пасажирському та залізничному транспорті територією України»] | ||
|- | |||
| rowspan="6" |1.16 | |||
| colspan="2" |Жертви нацистських переслідувань (стаття 6-1 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань») | |||
|Безплатний проїзд 1 раз на два роки («туди» і «назад») або проїзд 1 раз на рік («туди» і «назад») з 50% знижки вартості проїзду у внутрішньому сполученні | |||
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань та лист талонів | |||
| rowspan="6" |[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1584-14#Text Закон України «Про жертви нацистських переслідувань».] | |||
[https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1467-2000-%D0%BF#Text Постанова Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1467 «Про затвердження Порядку виготовлення та видачі посвідчень, листів талонів на право одержання пільгових проїзних документів (квитків) жертвам нацистських переслідувань»] | |||
|- | |||
| colspan="2" rowspan="2" |Жертви нацистських переслідувань - особи з інвалідністю І і II груп (стаття 6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань») | |||
|Безплатний проїзд 1 раз на рік («туди» і «назад») у внутрішньому сполученні | |||
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань з бланком-вкладкою до посвідчення (для осіб з інвалідністю) та лист талонів | |||
|- | |||
|50% знижки в період з 01 жовтня до 15 травня без обмеження кількості поїздок у внутрішньому сполученні | |||
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань | |||
|- | |||
| colspan="2" |Супровідник жертви нацистських переслідувань - особи з інвалідністю І групи (не більше одного) (стаття 6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань») | |||
|50% знижки вартості проїзду 1 раз на рік («туди» і «назад») у разі спільної поїздки у внутрішньому сполученні. | |||
50% знижки в період з 01 жовтня до 15 травня без обмеження кількості поїздок у разі спільної поїздки у внутрішньому сполученні | |||
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань з бланком-вкладкою до посвідчення (для осіб з інвалідністю) та лист талонів | |||
|- | |||
| colspan="2" rowspan="2" |Жертви нацистських переслідувань - особи з інвалідністю III групи (стаття 6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань») | |||
|50% знижки вартості проїзду 1 раз на рік («туди» і «назад») або безплатний проїзд 1 раз на два роки («туди» і «назад») у внутрішньому сполученні | |||
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань з бланком-вкладкою до посвідчення (для осіб з інвалідністю) та лист талонів | |||
|- | |||
|50% знижки в період з 01 жовтня до 15 травня без обмеження кількості поїздок у внутрішньому сполученні | |||
| colspan="2" |Посвідчення жертви нацистських переслідувань | |||
|- | |- | ||
| colspan="7" |2. Приміське сполучення | | colspan="7" |2. Приміське сполучення | ||
