Відкриття виконавчого провадження: відмінності між версіями
Матеріал з WikiLegalAid
| Рядок 54: | Рядок 54: | ||
|10) | |10) | ||
|рішень Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю або Аудиторської палати України, які законом визнані виконавчими документами | |рішень Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю або Аудиторської палати України, які законом визнані виконавчими документами | ||
|- | |||
|11) | |||
|рішень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про застосування заходів реагування у вигляді штрафу | |||
|} | |} | ||
== Перелік рішень, які не може здійснювати приватний виконавець == | == Перелік рішень, які не може здійснювати приватний виконавець == | ||
